+90 274 412 7130

Sosyal Medyada Biz}

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından yolcu taşımacılığı sektöründe gelişmekte olan kooperatif olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak “Müşteri Memnuniyetini” hedeflemelidir.

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güvence altına almak, müşterilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek Gedizliler Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi çalışanları olarak hepimizin görevidir.

20 Temmuz 2018
2.791 kez görüntülendi