+90 274 412 7130

Sosyal Medyada Biz}

HAKKIMIZDA

Gedizliler Minibüsçüler ve Otobüsçüler  Kooperatifi otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık değil aynı zamanda satış hizmetleri, kalkış noktaları ve varış hizmetlerini sizlere özenle sunmaktadır. Kaliteli olan hizmet planlaması ,güvenlik ve vazgeçilmez ilkelerimiz müşteri beklentilerinin önünde durmaktadır. Bu nedenle bizler Gediz-Uşak/Kütahya karayolu yolcu taşımacılığını tanımlayan, bir kooperatif olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Çağdaş ve toplumsal görev bilincine sahip çalışanlarımız takım felsefesini benimseyip profesyonelce çalışarak modern,güvenli ve huzurlu bir ortam yaratmak için yürüttüğümüz çalışmalarımızın neticesinde sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Gedizliler Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi olarak bizler siz değerli müşterilerimizin kendilerini güvenli bir yolculuğa hazırlamaları için gereken ortamı oluşturmakla yükümlüyüz. Sorumluluklarımızın farkındayız. Bu sorumlulukların getirmiş olduğu yükümlülüklerimizi yerine getirdiğimizden emin olabilirsiniz.

Bölgemizde rakipsiz olabilmek için her geçen gün hizmetlerimize bir yenisi eklemeyi ve bu var olan hizmetlerimizi hergeçen gün daha da geliştirmeyi ana görevlerimizden birisi olarak görmekteyiz,sadece görmekle kalmayıp bunun için sıkı çalışmalar yürütüyoruz.

Siz değerli yolcularımızın can güvenliği ve huzuru her şeyden önce gelmektedir. Bu bağlamda taşıma yaptığımız her aracımız günümüz teknolojisine uygundur.